ремонт побутової техніки, ремнт бытовой техники
ремонт побутової техніки, ремнт бытовой техники

Майстерня "Спецсервіс" обслуговує магазини побутової техніки та приймає на ремонт від населення побутову техніку та апаратуру: пральні машини, посудомийні машини, мікрохвильові печі, холодильники, теле-відео апаратуру та інше.

В нас працюють кваліфіковані майстри з досвідом роботи. Використання оригинальних запчастин та професійний інструмент гарантують надійну роботу відремонтованої техніки. Ми не тільки ремонтуємо несправність але й причину її винекнення за рахунок чого продовжується термін служби побутової техніки. Більше інформації про послуги в розділі "Послуги".

В нас були відремонтовані складні електронні модулі, таймери програм (командоапарати), які інши майстри радили замінити на нові через те що не змогли відремонтувати. Оскільки ціна нового модуля сягає до 50% відсотків нової пральної машини чи холодильника то ремонт такого прилада значно економить бюджет замовника.

Своїм замовникам ми даємо поради як запобігти повторній появі несправності, як захистити пральну машину від накипу, як зберегти техніку від підвищеної напруги, як продовжити термін служби МКХ печі. Щоб дізнатись більше - перейдіть в розділ "Корисно знати"

ремонт побутової техніки, ремнт бытовой техники
Накипу може й не бути. Як позбутись накипу в пральних машинах?
  
Besucherzahler ukraine mailorder brides
счетчик посещений
© Всі права належать "Спецсервіс".